EKOSERW BIS

Pylony cenowe LED
Wieża cen paliw na stacjach benzynowych pełni rolę wizytówki, jak również informacji o cenach paliw. Chcielibyśmy zaproponować Państwu wysokiej jakości pylony cenowe na wyświetlaczach LED. Ceny na wyświetlaczach LED są czytelne i wyraźne w każdych warunkach. Zmiana natężenia oświetlenia powoduje, że wyświetlacze zmieniają swoją jasność, a tym samym nie oślepiają kierowców.

W wieżach cen możemy zastosować następujące systemy sterowania:

  • sterowanie za pomocą pilota bezprzewodowego,
  • sterowanie za pomocą pilota przewodowego,
  • sterowanie za pomocą komputera PC,
  • wieża cen współpracuje z systemem Mc Spal, PetroManager POS i sterownikiem dystrybutorów Petromis.

Oprócz cen paliw w wieży można zastosować również tablice informacyjne z "płynącym tekstem", umożliwiające wpisywanie dowolnych tekstów, dodawanie animacji informujących o aktualnych promocjach, cenach czy godzinach otwarcia.

Pragniemy Państwu zaoferować wyświetlacze nowej generacji. Wyświetlacze monochromatyczne LED o wielkości pixela 10mm, posiadają duże możliwości rozbudowy. Nowatorskie zastosowanie w pylonach cenowych, umożliwia ustawianie dowolnej wielkości cyfr. Łączenie modułów od 32 cm do 12m pozwala na dowolną konfiguracje pylonu (praca w pionie i w poziomie).

Euro Pylon:


Euro Pylon to system zaprojektowanym przez firmę EKOSERW BIS, który ma możliwość wyświetlania na pylonie cen, zarówno w walucie PLN jak i EURO. Właściciel stacji ma możliwość wyświetlania cen w w/w walutach zarówno osobno jak i naprzemiennie po wpisaniu aktualnego kursu euro.

Elektroniczny system zmiany cen EuroPylon zdobył tytuł Produktu roku na XX Międzynarodowych Targach Stacja Paliw w 2013 roku w kategorii  "Systemy zarządzania i obsługi stacji paliw".scrollTop
scrollBottom